Velita.cz nabízí kvalitní bižuterie české výroby s originálním designem. V našem eshopu naleznete náušnice bižuterie, bižuterie z korálků, šperky bižuterie a také krásné módní doplňky.

Přehled modulů

Přehled základních modulů systému REDadmin®

Redakční systém REDadmin je modulární, proto lze moduly zakoupit postupně dle Vašich aktuálních potřeb. Rozsah Vaší investice je tak pevně ve Vašich rukou. V případě, že Vám základní moduly nedostačují, je možné si v kteroukoli dobu potřebný modul přiobjednat.

Ke každému projektu máme individuální přístup, a proto není problém vyhotovit nový modul nebo některý ze stávajících modulů upravit.

Modul Obsah

Modul obsah omožňuje manipulaci se strukturou webu, se šablonami jednotlivých stránek a správu obsahu základního typu stránky. Je základem redakčního systému REDadmin. Modul obsahuje veškeré globální nastavení pro spravovanou webovou prezentaci i redakční systém, jako je např. správa uživatelských účtů, uživatelská nastavení, uživatelská oprávnění, správa hesel, apod.

Modul IQ dům

IQ Dům je základní rozcestník pro ovládání inteligentního domu. V základním bloku je 6 velkých tlačítek. Tento počet je snadno rozšiřitelný. Po kliknutí na kterékoli z nich se zobrazí stránka k ovládání ovládacích prvků moderního domu.

Aktuálně jsou zahrnuty tyto moduly: Kamerový systém, Vytápění, Osvětlení, Rolety, Meteostanice, Multimedia.

Aktuální počasí, které se načítá z domácí meteorologické stanice, plus se zobrazuje předpověď počasí na následující tři dny.

V diplomové práci jsem připojil do modulu IQ Dům systém domácí automatizace Synco living. Vlastnosti způsob, postup zapojení a jednotlivé prvky Synco living

Modul Články

Modul je určený pro publikování článků s možností vytváření různých rubrik či kategorií. Článkům lze kromě běžných textových parametrů nastavit připojené fotogalerie či souvisejcí odkazy

Modul E-shop

Umožňuje provozování internetového obchodu včetně správy nabízených produktů (editovat produktový strom), nákupního košíku a objednávek. Je možné ho napojit na účetní software nebo vnitrofiremní informační systém.

Modul Newsletter

Slouží k hromadnému rozesílání newsletterů a správu emailových kampaní. Uživatelé se mohou přihlásit skrze registrační formulář na Vašich stránkách.

Modul Reference (Fotogalerie)

Modul Reference umožňuje publikování a správu realizovaných projektů. Výstupem je profesionální galerie s možností zobrazení u každého projektu – náhled, detail i velký formát.

Modul Ankety

Modul Ankety slouží k jednoduchému vytváření a provozování anket a umisťování vytvořených anket do šablon stránek. Klient může vytvářet nové ankety, skrývat (nebo mazat) starší ankety.

Modul FAQ (Otázky a odpovědi)

Modul slouží pro editaci FAQ stránky - podpory formou otázek a odpovědí.

Modul formulář

Modul umožňuje volně vkládat do stránky formulář (kontaktní, poptávkový, webový dotazník apod.).

Kontaktní formulář

Kontaktní informace Text dotazu
Vaše zpráva*:

položky označené (hvězdičkou)* je nutné vyplnit

Mohlo by Vás zajímat